Please wait, loading...

 

PROJE YÖNETİMİNitelikli
Yetenek

Sadece yetenekleriniz ve becerilerinizi esas alan işlerin dışında; öz veya temel yeteneklerin kullanılmadığı işler için alanında uzmanlaşmış yetenekler ile sizi buluşturuyoruz.

Temel yeteneklere odaklanmak firmalar açısından makul bir gelişme olmakla birlikte burada dikkat edilmesi gereken firmaların hâlihazırda yapmayı sürdürdükleri onlarca aktivite ya da süreçlerden hangilerinin temel yetenek olduğuna doğru karar verilmesidir. Bu noktada uzmanlar tarafından temel yetenek alanlarını ortaya çıkarmak için üç kriter ortaya koymaktadırlar: 1. Çok karlı pazarlara açılma konusunda potansiyel teşkil etmelidir. 2. Müşterinin son ürüne karşı olan beklentilerini karşılamada gözle görülür katkılar sağlamalıdır. 3. Rakipler tarafından taklit edilmeleri güç olmalıdır

Yönetim Danışmanlığı
Hiçbir iki şirketin aynı olmadığının farkında olarak müşterilerimizin her birinin bireysel ihtiyaçları üzerinde tek tek durarak onlara sektörlerinin en iyileri olma konusunda yol haritası olacak yönetim danışmanlığı servisleri sunuyoruz.
Koçluk
İş yerlerinde yönetici ve takım performansı hedeflerini gerçekleştirmek için bütünsel bir yaklaşım ile tasarladığımız kalıcı etki yaratan eğitim çözümlerimiz ile kurumunuzu güçlendirin.
Moda ve Tasarım Danışmanlığı
İnovasyon, birçok teknolojik ilerleme ile birlikte moda dünyasında da yerini buluyor. Profesyonel bir moda danışmanlığı ile yönetim ve teknoloji danışmanlığını bir araya getiriyoruz.
Strateji
Kurumlarda vizyon, misyon ve strateji gibi kavramların iş yerinin sunduğu hizmetler ile paralel bir şekilde belirlenmesi şirketin yaratacağı katma değerin artması konusunda büyük bir öneme sahiptir. Her bir kavramın kurumlara özel ve detaylı bir şekilde hazırlanması sürecinde her türlü desteği verebilecek hizmetimiz mevcuttur.
Start Ups
Gerek sadece aklınızda olan bir start-up fikrinin hayata geçirilmesinde, gerek ise yeni kurduğunuz girişiminizi daha da büyütmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü danışmanlık desteği ile yalnız değilsiniz.
Organizasyon
Organizasyonların yapılarında mevcut olan çeşitli verimsizliklerin ortadan kaldırılması ve kurumların hedeflerine en verimli şekilde ulaşmaları için oluşturulması gereken yeni çalışma modelleri konusunda müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
7S DANIŞMANLIK & BİLGİ TEKNOLOJİLERİAdres
Parseller Mah. Sinpaş Aquacity II.Etap Park-4 D-39 Aşağı Dudullu Ümraniye İstanbul
www.markapasha.com
7S DANIŞMANLIK & BİLGİ TEKNOLOJİLERİAdres
Parseller Mah. Sinpaş Aquacity II.Etap Park:4 D-39 Ümraniye İstanbul

Copyright by 7S Consultancy & Information Technologies. All rights reserved.

Copyright by 7S Consultancy & Information Technologies. All rights reserved.